Autel

„Autel“ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje profesionalių diagnostikos priemonių ir išsamių TPMS sprendimų gamintojų ir tiekėjų automobilių antrinėje rinkoje. Nuo pat įkūrimo mes siekėme sukurti maksimalią ilgalaikę vertę klientams visame pasaulyje, teikdami kokybę užtikrinančius, lengvai naudojamus, ekonomiškus ir novatoriškus produktus.

Siekdami suteikti šią vertę savo klientams, dedame visas pastangas, kad suprastume galutinių vartotojų poreikius ir paverčiame tuos poreikius geresniais produktais, maksimaliai panaudodami savo tyrimų ir plėtros bei gamybos galimybes. Mūsų komandą sudaro žymiausi ekspertai ir inžinieriai, turintys ilgametę patirtį šioje pramonėje. Mažiausiai 10% savo metinių pajamų investavome į naujų produktų kūrimą. Visi mūsų produktai yra gaminami pagal griežčiausius standartus, kad atitiktų tarptautinius kokybės ir aplinkos standartus, įskaitant FCC, CE ir RoHS.

Šiandien mes išaugome, kad galėtume pasiūlyti visą automobilių diagnostikos produktų asortimentą su pažangiausia pramonės šaka: pagrindiniais OBDII kodų skaitytuvais, profesionaliais nuskaitymo įrankiais ir visapusiškomis diagnostikos ir analizės sistemomis. Tuo pačiu metu mes taip pat teikiame pilnus TPMS sprendimus su visų funkcijų TPMS diagnostikos priemonėmis ir universaliais programuojamais OE pakeitimo jutikliais.