Informacija dėl paskelbto karantino, susijusio su korona viruso (COVID-19) plitimu:

• Prekes rekomenduojame užsakyti internetu arba nurodytais kontaktais (tel. +370 609 98182 arba el.paštu uabprekeivis@gmail.com).
• Rekomenduojame rinktis atsiskaitymą nuotoliniu būdu (el.bankininkyste, pavedimu, lizingu) – taip išvengsime kontakto. Atsiskaitymas grynaisiais ir kortele nėra uždraustas, tačiau LR Vyriausybė rekomenduoja to vengti.
• Klientai raginami prie priėmimo zonos prieiti po vieną, išlaikyti saugų, ne mažiau kaip 1,5 m atstumą nuo kitų lankytojų, esančių patalpoje.
• Klientai privalo patys pristatyti automobilį į serviso patalpas ir nedelsiant jas palikti iki paslaugos suteikimo pabaigos.
• Raginame visus iki ir po paslaugos suteikimo bei atsiskaitymo naudotis servise esančiomis dezinfekavimo priemonėmis.
• Labai dažnai valome patalpas, reguliariai dezinfekuojame padidintos rizikos vietas (stalviršius, tualetus, durų rankenas ir t.t.).
• Prašome visų savo klientų nedvejoti ir atšaukti vizitus, jei jaučiatės blogai ar įtariate galintys sirgti šia infekcija.
• Raginame klientus padangų keitimui registruotis iš anksto internetu arba telefonu.

Prekių pristatymas:

Nuo 2020.03.17 dienos mūsų pervežimo partneriai pradeda vykdyti bekontaktį siuntų pristatymą privatiems asmenims.

Tai darome siekdami apsaugoti savo klientus, klientų gavėjus (Gavėjas) bei mūsų darbuotojus (Kurjerius) plintant COVID-19 karantino laikotarpiu.
Nuo 2020.03.17 Gavėjo parašas Kurjerio skaneryje, siekiant išvengti tiesioginio kontakto, keičiamas į vieną iš šių būdų:
Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką (Rekomenduojamas būdas);
Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido;
Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp Kurjerio ir Gavėjo.
Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“.
Apie siuntos pristatymo proceso pasikeitimus Gavėjus informuosime SMS žinute vakare bei ryte prieš siuntos pristatymą.
Procedūros pakeitimą planuojame taikyti iki kol bus atšauktas karantinas.

Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų, jei tokių sukeltų pastarasis procedūros pakeitimas. Nuoširdžiai tikimės Jūsų visų supratimo ir palaikymo šioje nepaprastoje, greitai besikeičiančioje situacijoje. Taip pat būtume Jums dėkingi, jei apie šį pasikeitimą informuotumėte savo Klientus – siuntų Gavėjus, bei paragintumėte Gavėjus turėti pasiruošus savo rašymo priemonę siuntos priėmimo metu.